Quick Help

Bilgi Bankası Bölümü, Sıkça Karşılaştığınız Soruların cevaplarını daha kolay bulabilmeniz için size yardımcı olacak bir bölümdür. Bilgi veya Yardım almak istediğiniz Bilgi Bankası Bölümü ve alt bölümlerini gezerek, yardım talebi açıp bekleyerek kaybedeceğiniz zamanı diğer işleriniz için kullanarak bazı sorunlarınızın çözümünü kolayca bulabilirsiniz. Kartta sertifika bulunamadı, Sertifika seri numarası öğrenilemedi

Çözüm

Bu hatayı alıyorsanız AKİS i kaldırıp web sayfamızdan yeniden kurmalısınız. Tekrar kilit çözmeyi denemelisiniz.

3. Kart tipi bulunamadı: Bu hatayı alıyorsanız 32 bit java ve 32 bit AKİS in kurulu olduğu bir bilgisayarda kilit çözme yapmalısınız. Önerimiz Java nın 8 u 60 versiyonunu kurmasıdır.

4. Kart bilgileri alınamadı: Bu hatayı alıyorsanız akis görüntüsünü bilgi@kamusm.gov.tr adresine mail atmalısınız.

5. Akıllı kart parolası değiştirilemedi: Bu hatayı alıyorsanız akis görüntüsünü bilgi@kamusm.gov.tr adresine mail atmalısınız.

6. Akıllı kartın seri numarası öğrenilemedi: Bu hatayı alıyorsanız akis görüntüsünü bilgi@kamusm.gov.tr adresine mail atmalısınız.

7. Parola alınamadı: PUK kodu ile kilit çözmesi gerekirken web’ ten kilit çözmeye çalışan kişiler bu hatayı alır. Akis kart izleme aracı programından Kilit çözme işlemi yapmanız gerekmektedir.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır

İçerik Detayları

İçerik Numarası: 8

Kategori: EBYS

Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 4.1/5.0 (84)

 
Powered by Help Desk Software HESK, in partnership with SysAid Technologies